פורטלים לבעלי מקצוע

מה זה אומר פורטל בעלי מקצוע?

עולם עבודות הבית והשיפוצים עשוי להיות מורכב ומבלבל. מציאת בעל מקצוע אמין, מיומן ובעל מוניטין טוב יכולה להיות משימה מייגעת, וכל זאת לצד הצורך לקבל הצעות מחיר, להשוות בין שירותים שונים ולתאם פגישות. כאן נכנסים לתמונה פורטלים לבעלי מקצוע של קבוצת קליבר, המציעים פתרון מקיף וקל לשימוש עבור כל מי שזקוק לשירותי תיקונים, שיפוצים או עבודות בית.

פורטלים לבעלי מקצוע הם אתרי אינטרנט המאגדים מגוון רחב של אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים במגוון תחומים, ביניהם: אינסטלציה, חשמל, איטום, נגרות, צביעה, ריצוף, מזגנים ועוד. היתרונות הגדולים של הפורטלים שלנו, הם היכולת לחסוך זמן ומאמץ רב בחיפוש אחר בעל מקצוע מתאים. במקום לבזבז שעות בגלישה באתרי אינטרנט שונים ולהתקשר דרך אתר אינטרנט לכל בעל מקצוע בנפרד, ניתן פשוט לבצע חיפוש פשוט באתר הפורטל, תוך סינון לפי תחום העבודה, מיקום גאוגרפי, טווח מחירים ועוד.

למי הפורטלים שלנו מתאימים?

הצטרפות לפורטל בעלי מקצוע היא תהליך פשוט ומהיר. בדרך כלל, כל מה שצריך לעשות הוא ליצור איתנו קשר כדי לבדוק התאמה לפורטל, לאחר שבחרת את החבילה המתאימה לך תקבל טופס מילוי פרטים שבו תזין את פרטי העסק שלך, שעות פתיחה מיקום, סוג הפעילות ועוד.. לאחר ההצטרפות לפורטל אנחנו נוודא שאכן אתה מחובר ומקבל לידים באמצעות מייל/טלפון/סמס.

הפורטלים שלנו

קליבר בעלי מקצוע

קליבר בעלי מקצוע

אתר מרכזי למציאת בעלי מקצוע. האתר מרכז בעלי מקצוע ונותני שירות, שעוברים תהליך של סינון ובקרה שוטפת על השירות, מחירים מומלצים לעבודות השונות.

נתיבות דיגיטל

פורטל עירוני - נתיבות הפורטל מרכז בעלי מקצוע ונותני שירות בעיר. בפורטל ניתן למצוא כתבות ומידע עירוני על העיר נתיבות ועוד..

פורטל אשדוד דיגיטל

אשדוד דיגיטל

פורטל עירוני - אשדוד הפורטל מרכז בעלי מקצוע ונותני שירות בעיר. בפורטל ניתן למצוא כתבות ומידע עירוני על העיר אשדוד ועוד..

פורטל רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

פורטל עירוני - רחובות הפורטל מרכז בעלי מקצוע ונותני שירות בעיר. בפורטל ניתן למצוא כתבות ומידע עירוני על העיר רחובות ועוד..

פורטל כפר סבא

כפר סבא דיגיטל

פורטל עירוני - כפר סבא הפורטל מרכז בעלי מקצוע ונותני שירות בעיר. בפורטלי ניתן למצוא כתבות ומידע עירוני על כפר סבא ועוד..

פורטל רמת גן דיגיטל

רמת גן דיגיטל

פורטל עירוני - רמת גן הפורטל מרכז בעלי מקצוע ונותני שירות בעיר. בפורטל ניתן למצוא כתבות ומידע עירוני על העיר רמת גן ועוד..

איך מצטרפים לפורטלים של קליבר?

בוחרים פורטל מותאם

יוצרים איתנו קשר

מצטרפים למסלול מדויק

מקבלים טלפונים לעסק

מקבלים דוח חודשי

מעוניינים לשוחח עם נציג?

צרו איתנו קשר ונדאג להתאים את החבילה המושלמת עבורכם.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות ניתן למצוא ממש כאן!
באזור זה תמצאו מגוון של שאלות ותשובות בנוגע לחבילות הפורטלים שלנו.

הפורטלים שלנו הינם פורטל עסקים שמשמשים כמכונת לידים משומנת, ותיצור לך כמות לידים ותנועת לקוחות פוטנציאליים מסיבית לעסק בכמויות שלא הכרת עד היום. ההתמחות שלנו הינה קידום במנועי החיפוש של גוגל, כך שכל תושב שמחפש את השירותים שאתה מספק, ימצא אותך בתוצאות הראשונות בגוגל.

למה לבחור דווקא בקליבר?

שמנו לעצמינו כמטרה להביא אותך ואת השירותים שאתה מספק למקום הראשון בגוגל על ידי קידום אורגני בגוגל, אנחנו יודעים לחשוב כמו הלקוח שלך, ויודעים להציג לו למה שווה לו לקנות דווקא ממך, על ידי כך תקבל כמות גבוהה של לקוחות חדשים דרך פורטל העסקים שלנו.

אתה הרי יודע כמה אתה מכניס פר עסקה, וכמה תכניס כשיש לך כמה עסקאות, ברגע שפיספסת לקוח אחד פוטנציאלי לעסק שלך, פיספסת את העיסקה, אותו לקוח הלך למתחרה שלך, והמתחרה שלך יכול להיות שהוא מספק שירותים ברמה גבוהה, הלקוח שפיספסת שבע רצון מהשירות, ונהיה לקוח חוזר של המתחרה שלך, פספסת לקוח לכל החיים.

ללקוח שפספסת יש חבר, והחבר קיבל המלצה מאוד טובה על המתחרה שלך, והפך גם הוא ללקוח חדש של המתחרה שלך, ואין לזה סוף לכמה כסף הפסדת.

לכן אין סיבה להתמהמה כי ככל שתיכנס יותר מהר לפורטל, תוכל לקבל את אותו לקוח, ואת החבר שלו, ועוד שאר תושבי רמת גן, והעסק שלך רק ימשיך לצבור תאוצה ולהתרחב.

אפשר לקבל את הלידים במספר דרכים:
1. דרך התקשרות טלפונית
2. דרך קובץ גוגל שיטס
3. דרך מייל (בטפסים חכמים)
4. דרך SMS